About cebeci cam balkon

\r\n Acil satılık arsa marmaris sağat keyende acil ihtiyaitan dolayı 725 m2 mistakil tapulu arsa sahil yoluna sıfır.sahile sadece 1 dakika muhteşem doğa manzarası ile kupon bir arsa elektirik su ve yol arsa icerisinde mevcut.

rn *''My Misland' ailesi olmak demek, ayrıcalıklara ve ilklere aılmak demek, şehrin stresinden uzak bir yaşam demek, tm gvenlik donanımların iinde drt drtlk huzur demek.

rn * stne stlk Menderes Mahallesi'nde, Aydın'ın yeniekim merkezi bir mahalledesiniz ve eviniz yne birden aık ve daima aydınlık.

rn My Misland Projesi birAlright bakımdan olduka zengin ve yepyeni bir proje: ift cepheli bulvara sahip, tarafında yol bulunan, kapalı otoparkları ve rahat ulaşım olanaklarıyla gz dolduran konutlarda ocukların gven iinde zevkle oyun oynayabilecekleri alanlar, her yaşta insanın gereksinimleri dşnlerek tasarlanan eğlenme ve dinlenme tesisleri, bu projeyi daha bir ilgi ekici hale getirmektedir.

rn �zsubaşı Gayrimenkul, Aydın’ın �nemli ve g�zde yerleşim merkezlerinden biri olan ve hızla gelişen Menderes Mahallesi’nde My Misland Projesi’yle yeniden ve gururla Aydınlıların karşısına �ıkarken, konut edinmek isteyenlerin hayallerinde ne varsa onları ger�ekleştirmeyi ama�lamaktadır.

rn rn rn rn zel peyzajın uygulandığı projemizin %90’ını yeşil alan oluşturmaktadır.

rn Doğa cebeci cam balkon ierisinde modern day bir yaşam sunan EGE AMLIKENT EVLERİ ve fiziki gvenliği, doğalgaz tesisatı, ebeveyn banyosu, uydu sistemli ile entegrediafon donanımı alminyum ve temperli cam korkuluklar, basketbol voleybol sahaları, aile dinlenme alanları ocuk oyun alanları ile sizleri bekliyor.850TL Taksitle Ev sahibi yapıyoruz

Sekin bir site yaşamında grmeyi bekleyeceğiniz aık yzme havuzu, gPermit, aık otopark, oyun parkı, koşu/bisiklet yolu, tenis ve basketbol sahaları gibi alanların yanı sıra, Park Yaşam Mavişehir’de soğBritish isles havalarda kapalı yzme havuzunun tadını ıkarabilir, kapalı otoparka aracınızı gvenle bırakabilir ve bu cebeci cam balkon otoparktan kat erişimli asansrler vasıtasıyla direkt dairenize yaşayabilirsiniz.

rn rn rn rn Projenin en dikkat ekici yanı eşsiz mimarisi. atıları bahe, baheleriatı olan, insana havada asılıymış hissi yaratan mimarisiyle diğer konut projelerinden ayrılıyor.

rn My Misland’ı yakından tanıdığınızda bu projeye cam balkon kayseri neden “Mutlu Yzler Projesi” dendiğini zaten kolayca anlayacaksınız. zsubaşı Gayrimenkul olarak hem My Misalnd Projesi’nin tanıtımı, hem de bu proje kapsamında btenize uygun konut seimi iin sizleri gayrimenkul danışmanlarımızla buluşturmaktan gurur duyacağız. Sizi satış noktalarımızda ve ofislerimizde ağırlamak bizlere onur verecektir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “About cebeci cam balkon”

Leave a Reply

Gravatar